Ремонт вантажівки для ЗСУ обійшовся волонтерам з Рівного у 72 тисячі гривень

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненські волонтери зробили капремонт вантажівки для ЗСУ.

У Рівному волонтери відновили несправну вантажівку, яку військовим передали під час транспортної мобілізації, повідомили журналісти Суспільного. За тиждень авто відремонтувало рівненське підприємство, а 7 жовтня ключі від нього передали військовому комісару Рівного. Транспорт тепер працюватиме на передовій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вантажівку передало військовим одне з підприємств у рамках транспортної мобілізації, яку запровадили після введення воєнного стану. Щоправда, вона була у такому стані, що мало хто вірив в її відновлення. на фото нижче.

Відновити його взялися волонтери. Власник автомайстерні та автокоординатор благодійної спільноти “Відповідальні українці” Андрій Біланчук каже, що за період війни це був найскладніший проєкт, реалізований спільнотою.

“Була фактично гола рама, був окремо кунг, елементи двигуна, проводка вся була з’їдена мишами. Це був виклик, але ми швидко справилися і зробили це”, — каже власник автомайстерні.

Андрій Біланчук вже передав ключі від автівки військовому комісару Рівного, який відповідає за комплектацію війська.

“Машина була несправна, фактично розібрана, на тому підприємстві був своєрідний могильник несправної техніки. Чесно, я не вірив, що цю машину відновлять. Але, за такий короткий термін, протягом семи днів люди відновили і поставили її в стрій. Я думаю, найближчим часом вона поповнить якийсь підрозділ на передовій”, — коментує військовий комісар Рівного Олександр Ярмошевич.

Військові відзначають прохідність цієї машини. Перевагою є можливість обладнати її пічкою для обігріву й приготування їжі. Використовувати її можна для перевезення людей або апаратури.

На ремонт вантажівки пішло 72 тисячі гривень, інформують на сторінці спільноти “Відповідальні українці” у Facebook. Зараз триває збір на компенсацію, вже зібрали 45 тисяч.