Ракету вперше збили за допомогою застосунку єППО

Ракету вперше збили за допомогою застосунку єППО.

22 жовтня “Калібр” летів на малій висоті і його не могли зафіксувати ППО. Але ворожий смертоносний апарат помітили пильні громадяни та сповістили про це у застосунку. Військові мали достатньо часу і ракету вперше збили збили саме таким чином. Деталі повідомив Gennadiy Suldin 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

22.10 22 зранку на Півдні України відбулося перше бойове застосування додатка єППО по російській крилатій ракеті. За його словами “Калібр” летів на дуже малої висоті і завдяки особливостям рельєфа місцевості локаційно не спостерігався. Але декілька пильних громадян побачили ціль і сповістили військових за допомогою додатка єППО. Наші зенітники за кілька секунд отримали цілевказання, мали достатньо часу та без зайвих проблем, як на тренажері збили “Калібр” з ПЗРК “Ігла”. Генадій подякував зенитникам і наголосив, що система спрацювала саме так, як вони мріяли в травні на початку розробки додатку.  єППО замислювався саме як засіб відстеження низьколітаючих дозвукових крилатих ракет, перш за все Калібрів. Загроза типу “шахед” з’явилася набагато пізніше”, – розповів він.

Сульдін, який є одним із розробників  зазначив, що великою цінністю для ППО є дані з сільської місцевості про ракети і шахеди російських окупантів. Вони найчастіше йдуть по низинах в малонаселених районах і їх важко побачити.

%d блогерам подобається це: