Протиповітряну оборону Рівненської АЕС посилюватиме ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

14 грудня 2022 року Рівненську АЕС відвідали Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв та начальник ВПК «Волинь» генерал-лейтенант Володимир Кравченко.


Під час візиту військові керівники перевірили технічне оснащення та стан обороноздатності підрозділів охорони та оборони електростанції, а також оглянули позиції та оборонні споруди. Під час візиту гості дізналися більше про специфіку роботи стратегічного підприємства – відвідали турбінну ділянку, щит керування одним із енергоблоків РАЕС.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Під час зустрічі з генеральним директором підприємства Павлом Ковтонюком та його заступниками обговорили заходи щодо посилення захисту та безпеки Рівненської АЕС в умовах російської військової агресії та подальші дії у разі загрози вторгнення. з Білорусі було узгоджено. Сергій Наєв та Володимир Кравченко відзначили злагодженість дій керівництва Рівненської АЕС та військових частин та задовільний стан охорони та оборони електростанції.
Враховуючи стратегічне значення об’єкта, керівництво Збройних Сил України посилило охорону та протиповітряну оборону, передало необхідну додаткову військову техніку, обговорило шляхи взаємодії у разі порушень стабільного функціонування Об’єднаної енергетичної системи.

Віта Нишкалюк Фото Надії Тимофєєнко