Працівники дитсадків Рівного зібрали допомогу, яку волонтери повезли на Харківщину (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненська волонтерка Людмила Шинкар звернулася з вдячним листом до редакції газети “7 днів”. У ньому – слова великої вдячності працівникам рівненського дошкілля за неодноразову допомогу воїнам ЗСУ та біженцям. Подаємо текст листа повністю.

Доброго дня, дорога редакціє газети «Сім днів». Давно хотіла написати про щирість та небайдужість працівників сфери дошкілля. Від початку війни ці люди невтомно волонтерують та допомагають. Це не хтось один чи два. Це цілі колективи великих патріотів, які, не покладаючи рук, не шкодуючи своїх сил і коштів, допомагають нашим захисникам та біженцям.

Не раз завантажували повні автівки та буси смаколиками і речами першої необхідності. Їх ми завозили в найгарячіші точки військових дій. Це неабияк мотивувало наших бійців воювати ще краще. А вареники, крученики, млинці та домашня ковбаса давала таку силу, від якої наші воїни били ворога втричі сильніше.

Працівники рівненського дошкілля – це бійці тилу, які зуміли поєднати виховання малюків та допомогу всім, хто її потребує.

От і 9 червня за ініціативи колективу ЗДО №17 «Вишенька», який очолює чудова жінка Ірина Кухарчук (генератор всіх ідей і акцій, людина з великим і небайдужим серцем та негаснучою енергією) відбулася благодійна акція «Подякуємо захисникам разом». Її підтримали чи не всі садочки нашого міста (працівники, діти та батьки): №№1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 14, 16, 17, 23, 27, 28, 32, 33, 35, 37, 43, 47, 50, 52, 56, «Пагінець». Вони зібрали домашні смаколики, солодощі, тушкованки, консервацію, шкарпетки, футболки, предмети особистої гігієни, крупи, макаронні вироби, воду, медикаменти, антисептичні засоби, страви швидкого приготування. І найголовніше – малюнки малюків. Усе це ми відвеземо на неспокійні території Харківської області. Коробки і коробочки, яскраво прикрашені малюнками в патріотичних кольорах із побажаннями швидкої перемоги, ледве помістилися у бус.

Сльози вдячності і низький уклін всім вам, дорогі дошкільники. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ Є І БУДЕ УКРАЇНА.

З великою повагою та ще більшою любов’ю

ваша Людмила ШИНКАР,

українка, рівнянка, патріотка, волонтерка