fbpx
Пожежа у Пункті Незламності

Пожежа у Пункті Незламності не підтвердилась

Діліться інформацією з друзями:
Пожежа у Пункті Незламності в Києві виявилась фейком, повідомили у ДСНС. 

На сьогодні  в Україні розгорнуто вже 1 070 Пунктів Незламності. В жодному з них, з початку їх розгортання, не виникало пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Попри інформаційні атаки ворога і його шалене бажання дискредитувати наш спосіб боротьби із енергетичним терором, ми будемо і надалі приймати тисячі громадян, які шукають підтримки у теплих наметах із яскравою жовтою табличкою, повідомляють рятувальники ДСНС.
Пожежа у Пункті Незламності, яка нібито зафіксована на відео, насправді виявилась фейком і не має офіційного підтвердження.
Вчора, 12 грудня, у кількох телеграм-каналах ворог почав ширити інформацію про нібито пожежу, яка спалахнула у Пункті Незламності у Печерському районі Києва.

Офіційно повідомляємо, що це неправда. Жодної інформації про подібну пожежу до ДСНС не надходило, а поширене відео – лише спроба підмінити факти і посіяти паніку.

Нагадаємо також, що у кожному Пункті несуть службу як рятувальники, так і правоохоронці. Усі наші фахівці навчені діяти у разі небезпечної ситуації, мають достатньо практичного досвіду, аби запобігти можливим ризикам.
•Пункти Незламності – безпечне місце для усіх, кому необхідно скористатися зв’язком, теплом, отримати поради на тему пожежної безпеки у побуті тощо.