fbpx
Попрощались із шістьома Героям

Попрощались із шістьома Героями Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:
Попрощались із шістьома Героями Рівненщини, чиє життя обірвала війна.

У Повчанській громаді провели в останню дорогу Руслана Солоняка, 1992 року народження.Дитинство та юність захисника пройшли у селі Мильча. Загинув Руслан 30 жовтня, під час виконання бойового завдання на Херсонщині.
У Зарічненській громаді віддали останню шану захисникові – Івану Полюховичу.
Воїн народився 1984 року, був призваний на військову службу в липні 2022 року. Загинув 28 жовтня 2022 року в селі Червонопопівка Луганської області.
У Рівному провели в останню дорогу Валерія Грицихіна, 49-річного командира гранатометного взводу старшого лейтенанта. Валерій загинув у бою 23 жовтня поблизу села Опитне Донецької області. Захисник народився та проживав у Рівному, закінчив інститут водного господарства та природокористування, де здобув професію інженера-будівельника. Військова кафедра при інституті замінила йому строкову службу в армії. Коли розпочалася повномасштабна війна – одразу рушив у військомат.
В Острозькій громаді прощалися із сержантом Миколою Марчуком, який загинув 30 жовтня в наслідок танкового обстрілу поблизу Авдіївки на Донеччині. В мирному житті 46-річний Микола займався зв’язком — спершу монтажем телефонних ліній, потім — інтернет-кабелів. Захоплювався мисливством та садівництвом. Коли розпочалася війна – став на захист рідної землі. У загиблого залишилася дружина та син.
У Мізоцькій громаді віддали останню шану захисникові, молодшому сержанту Володимиру Васюкову. Військовослужбовець загинув поблизу населеного пункту Торське Донецької області. Володимир народився у смт Мізоч в багатодітній родині. Закінчив Кременецький педагогічний коледж. Останні роки Володимир проживав у м.Київ, де створив сім’ю. Коли росія напала на Україну – встав на захист рідної землі, спочатку у теробороні м.Києва, пізніше на Донецькому напрямку.
Прощалися із солдатом Дмитром Боганцем. Захисник із села Горбів, що на Гощанщині, а на Острожчині створив сім’ю та залишився жити. Коли розпочалася війна, пішов у добровільне формування територіальних громад, а вже потім у Збройні Сили.
Героїв провели в останню путь з почестям.