Окупанти створили для маріупольців фільтраційні табори (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Росіяни створили фільтраційні табори для маріупольців в Безімяному, які стали справжнім гетто.

Про це заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Це найжахливіша історія, про яку варто розповідати всьому світу. Ми отримали всі подробиці і унікальне відео підтвердження з середини. Без перебільшень – це нова сторінка війського злочину росії, що відбувається прямо зараз. – зазначає Андрющенко

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Майже чотири тижні тому окупанти примусово вивезли з районів Гугліно, Мирний та Волонтерівка всіх чоловіків. Близько двох тисяч осіб, яких розмістили в с. Безимяне та в с. Козацьке Новоазовського району. Формальний привід – для проведення фільтрації. Ніяких особистих речей з собою взяти не було дозволено, паспорти та інші документи, для ідентифікації особистості було відібрано.

Чоловіків розмістили в приміщенні школи та клубу. На відео ми можемо побачити саме школу в с. Безимяне.  Четвертий тиждень чоловіків насильно утримують не дозволяючи покидати територію школи без конвою російських військових.

Умови утримання жахливі – люди вимушені спати на підлозі в коридорах. Медична допомога не надається. Серед людей в школі Безимянному зафіксовано перший випадок туберкульозу, в результаті чого спортивна зала школи перетворено на ізолятор де зачинено без медичного догляду велика кількість людей.  В с. Козацьке зафіксовано перший випадок смерті чоловіка через відмову окупантів викликати швидку допомогу.

окупанти не повертають документи людям. Видають довідку про проходження фільтраційного табору, але вона не є підставою для звільнення.

Всіх утриманих, включаючи хворих та людей з інвалідністю  залучають на роботу з благоустрою в с. Безимяне та м. Новоазовськ під конвоєм російських військових. Щодо подальшої долі окупанти наголошують, що ще не вирішили – використати  людей як робочу силу на розборі завалів Маріуполя або мобілізувати до армії окупантів.

В понеділок 2 травня на вишикування було оголошено, що чоловіки приймуть участь в параді на 9 травня в Маріуполі в якості «полонених». Для чого їх переодягнуть в форму українських солдат.