fbpx

Окупанти майже знищили Кремінну у Луганській області (ВІДЕО)

Наступальні дії окупантів супроводжуються повним знищенням українських міст на їхньому шляху.

Окупанти майже повністю знищили Кремінну та ще 12 будинків у Луганській області, повідомляє голова військової адміністрації Сергій Гайдай

За його словами, активні бойові дії російсько-окупаційних військ призвели до значного руйнування житлової інфраструктури міста Кремінна Луганської області та інших цивільних об’єктів регіону.

«Росіяни не зупинилися на руйнуванні інфраструктури Кремінної – зруйновано ще шість будинків, 12 в області», – наголосив Гайдай.

Також Сергій Гайдай наголосив на терміновості евакуації населення, без зволікань і роздумів.

Часу на роздуми не залишилося. Рішення слід приймати швидко.Виїжджайте! Тисячі жителів Кремінної не встигли і тепер перебувають в заручниках у росіян. Для атаки на місто рф застосовувала велику кількість бронетехніки. Бої тривали три доби. На кожний взвод ЗСУ ворог направляв по 40 одиниць броньованої техніки. Тож, рятуйте свої життя, щоб не стати дешевою робочою силою чи мобілізованим в окупаційні війська. Тих, хто не погоджується, росіяни вбивають на місці. Евакуюйтесь до безпечних регіонів України – вам допоможуть із пошуком житла, отриманням грошової допомоги від держави та міжнародних партнерів, вирішать інші побутові проблеми. Автобуси чекають.