Одноденний заробіток перерахували освітяни Рівного на ЗСУ

Одноденний заробіток перерахували вчителі Колегіуму Рівного та наярмаркували 165 тисяч на автомобіль для ЗСУ.

Втім, справа навіть не в сумі, а в закладеній у благодійний захід ідеї.Війна – це величезна трагедія для мільйонів українців. Водночас вона показує справжнє обличчя кожного з нас, нашу готовність відстоювати свої цінності та захищати свою свободу. Свою готовність спільнота Рівненського ліцею «Колегіум» продемонструвала, вкотре нещодавно провівши благодійний ярмарок для підтримки ЗСУ. Цього разу з метою збору коштів на придбання автомобіля для 115-ї Окремої механізованої бригади.

Обставини кілька разів змістили дату проведення. Та ми вперто йшли до своєї мети. Відтак вдалося зібрати понад 165 000 гривень. І справа навіть не в сумі (яка є дуже значною). Ми б хотіли, щоб підтримка української армії стала обов’язком і потребою кожного. Загалом це нам вдалося.Для реалізації ідеї вдалося залучити сотні небайдужих українців. Наш великий спільний проєкт фактично тривав кілька днів. Передувала цьому значна підготовча робота.Учні старших класів кілька днів на вулицях Рівного збирали кошти. Суми, отримані від пересічних громадян, були різними – від 2-х до 500 грн. Педагогічні працівники колегіуму перерахували свій одноденний заробіток.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Дієвими та оригінальними виявилися кількаденні майстер-класи з миловаріння Лілії Куделі серед учнів 2-6 класів. Ярмарок презентував майстер-клас Марини Присяжнюк з «3-D ручки» та ідею вчителів-словесників «Зроби осінній букет». Одинадцятикласники ділилися навичками заплітання косичок та перебивання малюнків. Сувенірна локація демонструвала власноруч створені вироби.

Усі бажаючі досхочу мали можливість поласувати колегіантськими солодощами. І це ще не все. Сім’я Кушніренків надала для ярмарку чудову фотозону та зварила на багатті неперевершений плов. Олександр Гребенюк з однодумцями відтворив для учнів реконструкцію національно-визвольної боротьби УПА та подарував для спільноти свій класичний козацький куліш. ТЗоВ «Потенціал» представив для ярмарку зразки своєї продукції. І таких прикладів можна навести десятки. Не усі імена озвучені.

Підтримали захід спільнота Рівненського ліцею №1 (директор Людмила Грекул), Рівненський МЦТУМ (директор Тетяна Сосновчик), Рівненський ліцей №14 (директор Юрій Демчук), ЗДО № 11 (директор Марія Єфімчук). Сприяли проведенню заходу управління культури та туризму Рівненської ОДА (кер. Любов Романюк) та бандурист Назар Волощук. Величезну роль у реалізації проєкту відіграла батьківська спільнота. Без їхньої активної підтримки реалізувати задум було б просто неможливо. Було багато небайдужих українців (не батьків нашого ліцею), які донатили на нашу спільну справу, не озвучуючи свого імені та місця роботи. Усі разом ми зробили маленький внесок на підтримку нашого українського війська у боротьбі за НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. І хто б там що кому не казав, як зауважила Ліна Костенко, а згине зло і правда переможе.

Петро КУДЕЛЯ, директор Рівненського ліцею «Колегіум»

%d блогерам подобається це: