fbpx

Населені пункти громади на Миколаївщині знаходяться під постійним ворожим вогнем

Діліться інформацією з друзями:

Очільник Миколаївщини надає оперативну інформацію про ворожі обстріли в Миколаївській області за  добу, станом на 08:00 9 серпня.

У Миколаєві вранці 9 серпня близько 7 години ворог обстріляв околиці міста. Попередньо жертв і постраждалих немає. Детальна інформація про наслідки обстрілу уточнюється.

Також сьогодні 46-річний чоловік постраждав від снаряда у Нікополі

Населені пункти Галицинівської громади знаходяться під постійним ворожим вогнем. Вчора, 8 серпня, вдень село було обстріляно село Галицинове. Жертв немає. Також відомо, що вдень 8 серпня об 11:55 внаслідок падіння боєприпасів та їх осколків виникла пожежа хвойної підстилки та лісових насаджень в урочищі. Вранці 9 серпня, починаючи з 06:30, обстрілювали с. Лимани. Попадання переважно на околиці. Наслідки уточнюються.

У першій половині дня, 8 серпня, під вогнем було с. Шевченкове Шевченківської громади. Жертв немає.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. У ніч на 9 серпня близько 03:00 було обстріляно місто Березнегувате. Пошкоджено житлові будинки. Інформація про постраждалих і збитки уточнюється.

Вчора, 8 серпня, приблизно о 14:00 за с. Поляна Широківської громади. Внаслідок влучень загорілися поля. Жертв немає.У Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій та ДСНС України у Миколаївській області.