“Мер” Бердянська, якого призначили рашисти, був засуджений за педoфілію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Призначений окупаційними військами “мер” Бердянська раніше був засуджений за педофілію. Про це пише у Twitter радник голови офісу Президента України Михайло Подоляк.

Він також повідомив, що «заступником мера» призначили двірника.

“Керівником” РАЦСу – прибиральницю. Армія мародерів і ґвалтівників продовжує проводити негативний відбір, демонструючи, яким насправді є «русский мир», – пише Подоляк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Самопроголошений або ж призначений росіянами “мер” Бердянська – це місцевий маловідомий підприємець олександр Сауленко, який був зареєстрований у межах Бердянського району від політичної партії “Союз Лівих Сил”, а також балотувався до сільради Новопетрівки від партії “За Майбутнє”. 

Армія мародерів і ґвалтівників продовжує проводити негативний відбір, демонструючи, яким насправді є “русский мир”, – наголосив Подоляк.

“Правління” Сауленко почалося з того, що він виклав відеозапис, на якому повідомив усім, що тепер він – “мер” Бердянська. Чоловік пообіцяв налагодити мирне життя з російським народом. 

Як раніше повідомляла Запорізька обласна військова адміністрація, заступником “мера” Бердянська росіяни призначили Микиту Самойленка, який дійсно раніше працював двірником і перейшов на бік ворога.