fbpx

Литовські благодійники передали на Рівненщину ліки та автівку швидкої допомоги

Діліться інформацією з друзями:
Автомобіль швидкої допомоги, ліки, розвантажувальні жилети та інше отримала Рівненщина від друзів-благодійників з Литви. Про це повідомили з Рівненської ОВА. 
«За ініціативи рівненської підприємиці Ольга Яцук вантаж був доставлений в наш регіон. Завдякуючи нашій рівнянці – ми маємо тотальну підтримку з боку посольства України в Литві. Зокрема, від станції екстреної медичної допомоги міста Каунас в наш регіон передано «швидку». Автівка повністю укомплектована усією необхідною апаратурою», – зауважив перший заступник начальника Рівненської обласної військової адміністрації Сергій Подолін.
Також він додав, що благодійники зібрали та передали в медзаклад області укомплектовані аптечки та медпрепарати як для домедичної допомоги, так і для лікування в стаціонарних умовах. Частину з них направляємо в регіони, які постраждали внаслідок бойових дій.
Загалом міжнародна громадська організація Lions Clubs International з Литви направила на Рівненщину гуманітарний вантаж з медикаментами вагою близько 1 тонни. Волонтери з литовської організації Blue / Yellow for Ukraine зібрали кровоспинні турнікети та розвантажувальні жилети, які вже передано для ЗСУ.
Сергій Подолін подякував литовським волонтерам LIONS asociacija – Lithuania D-131 за надану допомогу та наголосив, що кожен такий вантаж для нас важливий.