fbpx

Керівник територіальної громади Рівненщини захищає Україну

Один із наймолодших керівників тергромад Рівненської області – голова Деражненської ТГ Олександр Лукашець захищає Україну від російських загарбників.

Зараз 27-річний чоловік перебуває на сході України та є командиром кулеметного взводу.
Свою мотивацію він пояснює просто: «Кожен має знищувати ворогів можливими способами та способами. Тільки тоді Україна буде вільною та незалежною».
Голова ТГ пішов добровольцем до лав ЗСУ 25 лютого, на другий день повномасштабного вторгнення російських військ.
24 лютого він провів на роботі, вирішуючи нагальні питання громади. А потім сказав колективу, що йде в армію. Каже, колеги не здивувалися такому рішенню, але були запитання, чому він відмовився від військової «броні». Хоча Олександр зі зброєю в руках боронить землю від ворога, все одно тримає руку на пульсі життя.
Він бере участь у сесіях місцевої ради онлайн. І навіть на одну зміг приїхати. Тоді депутати проголосували за звернення до Верховної Ради про заборону всього російського. Кажуть, виступ Олександра Лукашця був дуже яскравим. Тоді у нього було дуже мало часу, але він заходив у кожен кабінет і розпитував, як справи.
Власне, колеги пишаються таким лідером громади. Кажуть, ті, хто добре знають Олександра, розуміють, що інакше він і не міг. Чоловік був в АТО, служив у міліції. Але річ не тільки в бойовому досвіді, а й у вихованні. Його родина патріотична, в родині були учасники УПА. Про те, що вони пережили, дітям розповідали змалку. Тож любов і повага до рідної землі у них в крові.
 Олександр дуже добре знає історію України і не втрачає можливості почитати щось нове. Навіть на передовій знаходить книги.
Коли Олександр Лукашець пішов до лав ЗСУ, то казав, що на фронті він потрібен більше, а в сільській раді є знаючі спеціалісти, які з усім справляються. При цьому він постійно на зв’язку з громадою. У сільраді кажуть, голова їх підбадьорює і каже, що для нього честь захищати свою країну.
Загалом серед чоловіків із Деражненської громади, які пішли в ЗСУ, окрім голови, є ще троє місцевих депутатів.
Місцеві жителі як можуть підтримують своїх земляків, які зі зброєю в руках захищають Батьківщину. І вдячні всім, хто наближає перемогу!