Дефіцит електроенергії зберігатиметься в Україні через погодні умови

Діліться корисною інформацією з друзями:

Дефіцит електроенергії буде значним через зниження температури, повідомив керівник Укренерго.

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив, що дефіцит електроенергії буде значним через зниження температури 18 та 19 грудня. за його словами зараз вже відновлена робота всіх енергоблоків атомних станцій, які працюють на контрольованій території. Існують ще обмеження по мережах, які не можуть видати певну частину своєї потужності через наслідки ракетних обстрілів. Найближчим часом є можливість побачити повну потужність 3 атомних станцій в мережі. Через один-два дні зможемо ще збільшити обсяги тієї генерацію, яка доступна нашим споживачами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також він розповів про унікальність якої немає ніде крім України. Це – люди, українці.

“Після перших обстрілів кілька днів буквально жив на підстанції, із кількагодинною перервою на сон у кріслі”. Це спогади Андрія, майстра однієї з підстанцій на заході країни, яку ворог обстріляв уже кілька разів.

Всі 10 місяців війни рашисти цілеспрямовано б’ють по цих наших ключових енергооб’єктах. Підстанційники щодня, майже цілодобово, у будь-яку погоду відновлюють зруйноване.

“Є роботи, які треба виконати терміново, незалежно від часу доби. Працювали з самого ранку і до пізньої ночі. Визначали пріоритети, обираючи, що саме потрібно відремонтувати першочергово.”

А потім – знову повітряна тривога, вибухи і треба починати все спочатку. “Місяці важкої праці та недоспаних ночей, емоційного напруження і величезного бажання відновити пошкоджене і зберегти вціліле обладнання на підстанції. А потім – знову потужний ракетний обстріл, і знову ще більші, масштабніші руйнування. Дуже боляче дивитися на зруйноване обладнання, на цинічно знищений результат нашої праці. Але, особисто мені, це додало ще більшої впертості та бажання відновити усе те, що знищив ворог”, – говорить Андрій.

Вони втомлені та виснажені, але знову і знову вперто ремонтують понівечене обладнання, попри мороз, вітер та сніг. Адже кожний працівник підстанції усвідомлює рівень відповідальності та розуміє, що від їхньої роботи залежить чи отримають наші домівки світло.

“Ми добре розуміємо свою відповідальність і важливість того, що ми зараз робимо. Це наш бій, бій на енергетичному фронті, і ми обов’язково його виграємо”.

А ще більше кожен з них розуміє ризики, на які свідомо йдуть, коли щоразу виходять на свою роботу. Адже сьогодні саме підстанції – ключова ціль ворога, а значить кожен з них – під прицілом.