Більше 100 тисяч грн на авто для ЗСУ зібрали в Рівному на благодійній дегустації пива

Діліться корисною інформацією з друзями:

104 600 грн на авто для 55 бригади ЗСУ зібрали у Рівному під час благодійної дегустації ексклюзивного пива «Легенда Рівного – VERES».

Акцію організували: спільнота «Відповідальні Українці», Народний Клуб “Верес”, Пивзавод “Рівень” та проєкт «Сімейні молочні ферми».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Обмежена партія хмільного напою зварена рівненськими пивоварами під керівництвом Мар’яна Годи (пивзавод «Рівень») спеціально для благочинного заходу на підтримку ЗСУ.

Учасники продегустували ексклюзивне пиво «Легенда Рівного – VERES” та сири “Юнікасоль” від “Сімейні молочні ферми” ,послухали легенди пивоваріння, поторгувались за ексклюзивні лоти від Народний Клуб “Верес” Рівне та ТОВ “Рівень”, а й допомогли ЗСУ, – розповів співорганізатор спільноти «Відповідальні українці», рівнянин Юрій Дюг.

Загалом під час заходу вдалося зібрати на купівлю позашляховика для 55 бригади – 104 600 грн. Зокрема, від продажу квитків на захід виручили 25 500 грн, 59 300 грн – виторгували на благодійному аукціоні. Крім того, пивна ресторація “Кант” передала на благодійні потреби 50% виручки за цей вечір.

– Дуже вдячні всім учасникам спільноти “Відповідальні Українці”, Народному Клубу “Верес” Рівне, колективу Пивзаводу “Рівень” та ресторації “Кант”, проекту “Сімейні молочні ферми”, Рівненське Регіональне відділення АФНУ (сертифіковані рієлтори). Особлива подяка за непевершений настрій вечора чарівній і мегапрофесійній ведучій Олександрі Огородник, найталановитішому шоумену і ведучому, керівнику проектів «Студія Калідор» і «Смайл шоу» Руслан Алексіюк. А ще дуже вдячні фанатам клубу “Верес” Рівне, благодійникам з мальовничого Закарпаття, адже саме туди поїхав мяч з автографами гравців команди. Робимо разом все, що можемо для ЗСУ. Долучайтесь до спільноти “Відповідальні Українці” – разом ми сила, – наголосив Юрій Дюг.

фото із сторінки Юрія Дюга