fbpx
Безкоштовні обіди

Безкоштовні обіди для військових готують на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Безкоштовні обіди запровадили у придорожньому кафе на Рівненщині для військових. Страви готують в селі Ситне Крупецької громади. Ідею подали власники закладу.

Спочатку в кафе готували вареники для захисників, потім – тушкованки, пізніше коптили м’ясо та сало. А після того, як харчування військових налагодилося, почали думати, над ти, чим ще допомогти і запровадили безкоштовні обіди.

Оскільки кафе знаходиться на трасі. Військові, які в дорозі, часто зупинялися тут, аби перекусити. Спочатку в закладі пропонували їм чай-каву, але тепер пригощають їх обідами. Пропонують комплекс: і перші страви, і другі, і компот та фрукти.

З волонтерськими обідами для військових вже почали допомагати місцеві мешканці. Приносять картоплю, буряк, сало. Підтримує ініціативу і місцева церква. Кафе обладнане генератором та буржуйкою, тому працює щоденно з 9 до 19 години.

“Це хороший приклад відповідального бізнесу. Сьогодні кожен на своєму місці робить максимум. Разом на всіх фронтах наближаємо перемогу” – написав голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.