fbpx

У Зорянському ліцеї відкрили клас безпеки. 45-й на Рівненщині

У відкритті взяли участь перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, рятувальники ГУ ДСНС Рівненщини, освітяни.

Як розповіли у Рівненська ОДА, клас безпеки поділений на тематичні зони. Усі локації інтерактивні, забезпечені інформаційними матеріалами, муляжами та інвентарем.

Це, зокрема, осередки пожежної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності, мінної безпеки та правил поведінки під час воєнного стану. Окремо створено ігрову зону та місце психологічного розвантаження.

«Сучасні діти здобувають знання через практичні завдання. Саме тому тут багато наочності, фліпчартів, відеоматеріалів та різні види вогнегасників. Під час воєнного стану дуже важливо також знати основи домедичної допомоги та психологічного розвантаження. Використовуватимуть тут матеріали Всеукраїнської програми «Ти як?», ініційованої першої леді Оленою Зеленською», – сказав куратор освітньої галузі Сергій Подолін.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Заступник начальника головного управління ДСНС України у Рівненській області Олександр Мохрик зауважив, що знайомство дітей з небезпечними ситуаціями у безпечному середовищі допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах. Діти мають вміти дбати не лише про здоров’язбережувальні функції, а й вміти турбуватися про емоційний стан.

Фото: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщину прибула офіційна делегація з Чехії