У Здолбунові під колеса авто потрапив неповнолітній

У Здолбунові під колеса авто потрапив неповнолітній

Учора, 30 листопада, близько 19 години на спецлінію 102 надійшло повідомлення медиків, що на вулиці Шевченка автомобіль здійснив наїзд на дитину.

Повідомляє поліція Рівненщини.

Поліцейські на місці події встановили, що 36-річний водій автомобіля «Fiat Scudo»,  допустив наїзд на 15-річного місцевого жителя, який переходив дорогу поблизу неосвітленого пішохідного переходу.

Медики діагностували у неповнолітнього струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, забої, осаднення та перелом стегна.

У Здолбунові під колеса авто потрапив неповнолітній

Слідчі ВП № 6 (м. Здолбунів) за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України.

Керманич відповідно до освідування був тверезий. У рамках кримінального провадження у нього відібрані біологічні зразки.

Поліцейські вкотре наголошують пішоходам через недостатнє освітлення вулиць бути максимально видимими та уважними. Використовуйте світловідбивачі та при перетині проїзної частини — вмикайте ліхтарик.

Читайте також: Хімік пояснив, чи шкідливий гарячий чай із медом