У Здолбунівських водоймах можна купатись: зразки піску та води відповідають нормам

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Здолбунівській громаді усі офіційно визначені місця для відпочинку: міській гідропарк, дитячий пляж по вул. Старомильська та водойма по вул. Заводська відповідають санітарним нормам. І там можна безпечно купатися.

 У цьому запевнив міський голова Здолбунова Владислав Сухляк.

“Мене дуже здивувала і неабияк обурила заява щодо «найбрудніші місця масового відпочинку людей – у Здолбунові» для UA: Рівне від завідувача відділу моніторингу та реагування на безпеки обласного центру контролю та профілактики хвороб Богдана Краська. Місця відпочинку у Здолбунові не «найбрудніші» і купатись там можна”, — наголосив міський голова.

У Здолбунівській громаді офіційно визначені три місця для відпочинку – це Міській гідропарк, Дитячий пляж по вул. Старомильська та водойма по вул. Заводська.

Владислав Сухляк запевняє, що було проведено лабораторне обстеження води Рівненським обласним центром контролю та профілактики хвороб:

“І відповідно до результатів, проби з водосховищ Здолбунова не відповідають одному єдиному нормативу – «колір», тобто вона не дуже прозора. У зразках піску та води яйця та личинки гельмінтів, цисти, ооцисти кишкових найпростіших не виявлені”, — наголошує очільник Здолбунівської громади.

Також зазначається , що КП «Здолбунівське» здійснили всі роботи по благоустрою пляжів. Укладено договір з Рівненською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою на водних об’єктах, згідно якого було проведено обстеження дна акваторії пляжів та видалено предмети, які становлять небезпеку під час купання, а саме: баговиння, сміття, водорості, корчі та брухт. Спеціальне навчання пройшли троє рятувальників.