У віддалені села Рівненщини медики їздитимуть на сучасних автомобілях

Діліться корисною інформацією з друзями:
Рівненщина отримала 5 автомобілів Mercedes-Benz Vito 2021 року випуску, які возитимуть медиків у віддалені села для надання допомоги.

Це дуже актуально для регіону, де проживає понад 50 тисяч переселенців, – прокоментувала заступник директора Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я  Рівненської ОДА Олена Гандзюк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Це машини з Німеччини, вони розраховані на 9 місць. Їх передадуть до центрів первинної медико-санітарної допомоги Зарічненської, Дубровицької, Рокитнівської та Сарненської громад. Крім того, один автомобіль обслуговуватиме Рівненський район.

«Ми підписали меморандум про співпрацю між Рівненською обласною організацією Червоного Хреста України та Міністерством цивільного захисту та охорони здоров’я ОДА щодо діяльності мобільних медичних бригад. Власне, в його рамках Міжнародний комітет Червоного Хреста виділив 5 автомобілів для транспортування медиків у важкодоступні населені пункти для надання медичної допомоги, – пояснює Олена Ганзюк. –  Оскільки в області проживає багато внутрішньо переміщених осіб, а географія Рівненщини така, що тут є віддалені села, то цей проєкт дуже важливий».