У Сарнах відбулося перше засідання з питань захисту прав дитини

Діліться корисною інформацією з друзями:
Перше засідання новоутвореної комісії з питань захисту прав дитини відбулося в Сарненській міській територіальній громаді.
Захід відбувся за участі першого заступника міського голови Івана Назарця, начальника служби в справах дітей Ростислава Гаврилюка та членів комісії, серед яких представники виконавчого комітету міської ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг», Сарненського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області, КНП “Сарненська центральна районна лікарня” Сарненської міської ради й інших організацій, громадяни, питання щодо яких внесли до порядку денного.
Присутні на засіданні ознайомились з Положенням про комісію з питань захисту прав дитини, а також з її функціями й основними завданнями.
Згідно з порядком денним розглянули 7 питань. Стосувались вони, зокрема, доцільності позбавлення батьківських прав мешканців громади, неналежного виконання обов’язків батьками з малолітніми дітьми.
Рішення з кожного з питань приймали так, щоб максимально забезпечити соціально-правовий захист дітей. Декільком громадянам, за рішеннями комісії, встановлено випробувальні терміни, з однієї справи направлять позов до суду. Також у полі зору комісії були питання надання дозволів громадянам на вчинення правочинів щодо майна, право користування яким мають діти.
Сарненська міська рада.