fbpx

У Рівному згорів будинок, а в Здолбунові кабінет колишньої санепідемстанції

Діліться інформацією з друзями:

Загалом за минулу добу допомога вогнеборців на Рівненщині знадобилася шість разів. Гасили пожежі у будівлях і приборкували вогонь, який виникав внаслідок загоряння сухої трави і чагарників.

Пожежа у приватному господарстві у Рівному на вулиці Олексинській трапилась вчора, 5 липня 01-54 м. Вогнем знищено неексплуатуючий житловий будинок. Причина та збитки встановлюються.

О 18-52 у м. Здолбунів вул. С. Бандери Рівненського району. Вогнем пошкоджено меблі, стіни в кабінеті на другому поверсі адміністративної неексплуатуючої будівлі Здолбунівської санепідемстанції. Причина та збитки встановлюються.

Чотири рази за добу вонеборці виїзджали на загоряння сухової трави, стерні та побутового сміття.

“0 10-06 поблизу с. Стовпець Дубенського району Вербська ТГ. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,5га. Причина та збитки встановлюються.

Об 11-10 поблизу с. Кам’яниця Дубенського району Дубенської ТГ. Загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,5га. Причина та збитки встановлюються.

О 14-02 неподалік с. Почапки Рівненського району Острозької ТГ. Загоряння побутового сміття на площі 0,5га. Причина та збитки встановлюються.

О 21-25 поблизу с. Лопавше Дубенського району Загоряння післяжнивних залишків (стерні) на площі 1га на відкритій території Демидівської селищної ради”, — йдеться у повідомленні ГУ ДСНС у Рівненській області.