У Рівному запрацював торговий майданчик для місцевих товаровиробників #Підтримуй_Рівненське

Діліться корисною інформацією з друзями:

14 жовтня, у Рівному почав працювати торговий майданчик #Підтримуй_Рівненське. Його відкрили в рамках виконання заходів міської програми підтримки малого і середнього бізнесу.

– Запускаємо це місце за підтримки місцевого бізнесу та для підтримки місцевих виробників. Перші два місяці він діятиме у тестовому режимі. Тут вже розпочали роботу представники Асоціації легкої промисловості. Тож вісім рівненських брендів для покупців представили одяг та галантерею, – розповів директор Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради Володимир Липко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За його словами, перевага надаватиметься тим виробникам, які не можуть самостійно відкрити офлайн-магазини.

– Зміна представлених брендів на локації відбуватиметься щоквартально. Так ми зможемо познайомити рівнян з якомога більшою кількістю місцевих бізнесів та зробити асортимент максимально різноманітним,” – додав посадовець.

– Приємно, що моя ініціатива #Підтримай Рівненське врешті переросла у такий якісний проект! Вірю, що вдасться таким чином більше познайомити рівнян з нашими виробниками, а тим підприємцям, які не мають можливості самостійно відкрити офлайн-магазин, – залучити додаткових клієнтів! А це збільшить надходження до бюджету нашого міста й допоможе утримати наш економічний фронт. Адже працююча економіка — запорука стабільного становища держави, – зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Торгова локація діє в новому ТЦ “Happy Moll”, м-н “На Щасливому”

*РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ ЗА КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ