Прийом громадян у відділеннях ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» проводитись не буде

Діліться корисною інформацією з друзями:

Керівництво ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» змушене прийняти рішення про закриття відділень, які обслуговували побутових споживачів природного газу.

З 1 травня поточного року побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі наші спроби відновити роботу в секторі постачання блакитного палива для потреб населення не зустріли розуміння з боку державних інституцій.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Не зважаючи на це, протягом останніх 6 місяців ми забезпечували стабільну роботу наших відділень і персоналу, щоб надавати підтримку клієнтам. Втім починаючи з 19.09.2022 року прийом громадян у відділеннях і точках контакту ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» проводитись не буде, окрім відділення за адресою: смт. Гоща, вул. Шевченка, 77. Також ми продовжуємо підтримувати роботу наших онлайн-сервісів та контакт-центру.

Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів до ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» можна на нашу поштову адресу:

  • 33023, м. Рівне, вул. Грушевського академіка, 24
  • або на електронну скриньку: contact@rvgaszbut.com.ua

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані на нашому вебсайті: https://rvgaszbut.com.ua/blog/ak-povernuti-kosti-splaceni-na-rahunok-tov-rivnegaz-zbut-blank-zaavi