fbpx

У Рівному з’явився новий патріотичний мурал, який втілює ідею захисту України

Діліться інформацією з друзями:

Новий стінопис рівненського художника Андрія Шостака з’явився на вулиці Євгена Коновальця в Рівному. Концепт проєкту поєднує декоративну функцію, патріотичне виховання та вшанування українських військових. Наразі мурал вже відкрито для перегляду.

Рівне прикрасив новий мурал авторства місцевого художника Андрія Шостака, який спеціалізується на вуличному живописі. Стінопис створено за ініціативи та підтримки волонтерського Гончаренко центру. Робота над картиною тривала місяць.

Новий арт Андрія Шостака втілює ідею захисту України, в образі тендітної дівчини, мужніми та сміливими українськими військовими. “Ідея вуличного живопису має переплітатися із сьогоденням. А наші реалії наразі такі, що війна заполонила весь наш простір і посунула всі інші речі на другий план. І так буде до нашої перемоги. Я хотів показати це, щоб цей час закарбувався у нашій колективній пам’яті. Моя ідея – проста і зрозуміла усім. Захисник зі зброєю уособлює всю українську Армію. А дівчина у яскравому вбранні, красивій вишиванці, з букетом калини – символізує Україну і все те дороге і рідне для всіх нас, що захищають українські військові”.

Адміністратор Гончаренко центру в Рівному Мирослав Завалюк, який виступив ініціатором проєкту розповів, що їхня команда планує створення серії стінописів.

“Мурали роблять наше місто більш яскравим та привабливим, приємним та дружнім. Вони оживлюють простір. Окрім того, патріотичні стінописи є невіддільною складовою патріотичного виховання. Адже більшість людей краще сприймає інформацію візуально. Тому ми не збираємось зупинятися і хочемо, щоб Рівне наповнилось новими чудовими картинами”, – наголосив Мирослав.

Побачити мурал можна за адресою: м. Рівне, вулиця Євгена Коновальця 1.