У Рівному з 1 вересня курсуватимуть великогабаритні пасажирські автобуси

Діліться корисною інформацією з друзями:

Уже за кілька тижнів ситуація з пасажирськими перевезеннями в Рівному має суттєво змінитися на краще. Із 1 вересня на лінію замість старих маршруток планують вивести великогабаритні міські автобуси.

Про це журналісту «Сім днів» повідомив начальник міського управління транспорту Василь СЛИВКА.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Транспорт пустять основними маршрутами, які існували раніше, де зосереджена найбільша кількість пасажирів. «Пробіли» заповнюватимуть маршрутками.

«Сьогодні вже почала працювати спеціальна комісія, – зазначив начальник управління транспорту. – Наші працівники спільно з поліцейськими обстежують маршрути, де курсуватимуть великі автобуси. Вони дадуть свої висновки і пропозиції. Далі – маршрути будуть детально пропрацьовані, розроблять їхні «паспорти», графіки руху. Сподіваємося, що до 1 вересня справимося».

Для початку на вулиці виїдуть 18 великих автобусів. Їхні власники – місцеві підприємці, готові працювати. «Це гарні машини, стандарту євро-5, я вже їх оглядав. Сподіваюся в Рівному ситуація з пасажирськими перевезеннями суттєво покращиться», – підкреслив чиновник.

Очікується, що великогабаритні автобуси перевозитимуть пасажирів за тарифами, ухваленими рішенням виконкому: 12 грн за поїздку. Є надія, що цей транспорт возитиме й пільговиків. «Розраховуємо, що буде дотація на це з міського бюджету», – зазначив Василь Сливка.

ФОТО ІЛЮСТРАТИВНЕ