У Рівному відкриються крамниці, ТЦ, кіоски і зоопарк

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні міська комісія з питань ТЕБ і НС ухвалила послаблення карантину в Рівному, які почнуть діяти з 11 травня. “Дозволили все те, що не заборонено Кабміном. У тому числі тютюнові кіоски, газетні кіоски, кава на винос, автокава тощо”, прокоментував рішення міський голова Володимир Хомко.

– Зокрема, можуть працювати й непродовольчі ринки, але з обовязковим дотриманням усіх санітарних норм, які дійсні для продовольчих базарів (температурний скринінг, масковий режим, дотримання дистанції тощо). Ярмаркам (вулична торгівля) поки працювати не можна. Якщо буде порушення – одразу закриватимуть. Чи відкриється центральний промтоварний ринок у Рівному – залежить від його власників. Випишемо невдовзі детальніші правила роботи для кіосків і автокав, – уточнив Володимир Хомко.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Дозволили працювати стоматкабінетам, непродовольчим ринкам, кіоскам (лоткам з морозивом – не можна, квас теж поки що не можна продавати з бочок).

Відділам кулінарії теж дозволили працювати, але з дотриманням санітарних норм.

Торгові центри відкриваються за винятком розважальних зон.

Зоопарк відкривається теж з 11 травня (крім терарріума, бо він знаходиться в закритому приміщенні). Там діятимуть норми, передбачені для парків (масковий режим, дотримання дистанції). 

– Побачимо, що буде, якою буде статистика захворюваності. Через деякий час побачимо, якщо захворюваність не зміниться, отже, ми все зробили правильно, – наголосив мер. 

Міський транспорту працюватиме у режимі спецперевезень, але на годину довше. Тролейбуси їздитимуть з 6 до 11 та з 16 до 21 години. Додасться ще кілька маршрутів, які будуть обслуговувати автобуси. Зокрема, за напрямом Тинне-Зоопарк, буде курсувати великогабаритний автобус. Буде ще один маршрут із Басового кута.

 

 

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»