У Рівному вчать біженців збирати мобільні будинки

Діліться корисною інформацією з друзями:
У Рівному за сприяння проекту MSB HQ зі Швеції, стартувало навчання з монтажу мобільних будинків для біженців. Вони обладнані автономним електроживленням, обігрівачами, утеплені відповідними матеріалами.

У цих будиночках зможуть розміститися люди, які втратили свій дім, внаслідок бомбардувань. Ті, хто пройдуть навчання першими, зможуть навчити монтувати мобільні будинки представників інших міст і громад. Тобто Рівне стане своєрідною штаб-квартирою цього гуманітарного проекту, для інших регіонів, які потребують мобільного тимчасового житла.

«Хочу від усього серця подякувати нашим європейським друзям, за допомогу в забезпеченні України і зокрема, Рівненщини такими будиночками. Окремо дякую Народному депутату України Дмитро Соломчук за ті зусилля, які він докладає, аби Рівне мало можливість одним із перших брати участь у таких важливих міжнародних програмах і проектах.

Дякую волонтерам Громадська організація “Рівне Разом”, які допомагають приймати і розвантажувати гуманітарні вантажі з обладнанням. Друзі, дякую від усього серця!»,- прокоментував очільник « РІВНЕ РАЗОМ» Віктор Шакирзян.