У Рівному вагітним розповідали про переваги партнерських пологів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Учасниці проекту “Пузата мама” у Рівному продовжують готуватись до батьківства. Цього разу разом із своїми чоловіками вони прийшли на лекцію для татусів.

Своїм досвідом поділилися досвідчені батьки – Олександр Курсик, Артур Федорків, Олександр Остріков та Євген Донцов. Розповідали про роль чоловіка у пологовій залі, варто чи ні іти на пологи?

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Олександр Остріков став татом вперше. Разом з дружиною Анею згадують період пологів та розповідають, наскільки роль татуся важлива у пологовій залі.

– Я був поряд з дружиною, ми разом дихали, разом проживали цей період. І це велике щастя бути поруч та бачити народження своєї донечки, – розповідає Олександр

Татусь двох донечок, депутат Рівнеради Олексанадр Курсик приєднаєвся до лекції з передової через відеозвязок. Зараз він у лавах ЗСУ захищає Україну. Між тим, погодився розповісти про свій досвід партнерських пологів.

– Це перша зустріч з дитиною назавжди залишається в пам’яті навіть найбільш стриманих чоловіків. І ні з чим не зрівняна радість цієї миті компенсує усі хвилювання, які ви пережили кількома годинами раніше! – розповів Олександр Курсик.

Двічі татусь Євген Донцов розповів, що під час пологів відчув, наскільки підтримка чоловіка є вагомою.

– Моя дружина окрім мене не чула нікого. Тому я доносив до неї ті речі, слова, які говорили лікарі. В цілому чоловік на пологах – це насамперед про роль батька у житті дитини. Це – коли чоловік в курсі, які каші їсть дитина в півроку, з ким дружить у дитсадку і де можна купити їй шкарпетки. А потім – як вона живе, які в неї хобі та захоплення.

Лікар акушер- гінеколог Артур Федорків з власного досвіду додає, що тато на пологах – це сила та впевненість жінки у всіх процесах.

Спочатку тато присутній на пологах, а потім вони з дружиною разом вчаться доглядати за малюком. Це сприяє становленню не тільки материнського, а й батьківського інстинкту. Адже вважається, що у тата інстинкт розвивається набагато пізніше, ніж у мами. На пологах чоловік  також може допомагати, вибираючи певну позицію, зручну для жінки. Майбутній батько – адвокат інтересів жінки. Він може домогтися додаткового огляду, зайвий раз зверне увагу лікарів на жінку.