У Рівному в школах встановлюють системи відеоспостереження та пожежну сигналізацію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Невдовзі у навчальних закладах Рівного встановлять комплексну систему захисту. Вона складатиметься з засобів відеоспостереження, системи фіксації задимлення приміщень, сигналізації для автоматичного виклику екстрених служб. Про це розповів секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Поки що цей проєкт пілотний. Його основна мета – посилення безпеки дітей в освітніх навчальних закладах. Обрали дві навчальні установи. Всі роботи з пробного облаштування відповідною апаратурою відбуватимуться без залучення коштів з міського бюджету.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Попередньо, можливість такого удосконалення системи безпеки шкіл ми обговорювали під час Дня Депутата, а тепер зможемо перевірити все на практиці, залучаючи вчителів, батьків, представників преси і громадськості. Безпека наших дітей, безпека шкіл і дитсадків – це чи не найважливіше завдання місцевої влади, і зараз, і в майбутньому. Маємо низку сучасних технологічних рішень, хочемо на практиці перевірити їх ефективність. Результати протестуємо разом, після того, як відповідна апаратура буде встановлена, – пояснив посадовець.

Пожежна сигналізація дасть можливість швидко повідомляти рятувальників та інші причетні служби про ймовірну загрозу. Водночас, завдяки камерам відео спостереження, в освітній заклад не зможуть проникнути сторонні особи, оскільки буде здійснюватись повний контроль усієї прилеглої території.

Монтуватимуть обладнання упродовж місяця. Після чого, батьків, вчителів, пресу та громадськість ознайомлять із результатами цього проєкту.