У Рівному тестуватимуть комп’ютерну програму для інвентаризації дерев

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного, прокоментував наскільки корисна для нашого міста комп’ютерна програма для інвентаризації дерев.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

  • Усі ми бачимо стан зелених насаджень в місті, який бажає бути кращим. Тож можна констатувати відсутність чіткого бачення і системного підходу в догляді за деревами. Адже це поняття включає не лише обрізку, а й підживлення, боротьбу з шкідниками і паразитами, лікування за потреби. Усі ці операції вимагають певних витрат, а отже і видатків з бюджету. Скільки саме коштів потрібно, зможемо з’ясувати лише після інвентаризації, коли будемо знати кількість дерев та їхній актуальний стан.

    Рівненська міська лікарня практично повністю заповнена хворими на коронавірус (ВІДЕО)

    Кінотеатри дозволять з 2 липня – Уряд вніс зміни до адаптивного карантину


    Інше важливе питання, яке вирішимо після детального обліку, – це визначення балансоутримувачів. Тобто, простіше кажучи: визначення кола осіб та організацій, які доглядатимуть насадження. Процес інвентаризації складний, тривалий та дорогий. Переконаний, що паперова інвентаризація – це марно витрачений час та ресурси, адже такі дані нереально проаналізувати. Тож, аби йти в ногу з часом, заощадити кошти, хочемо скористатися можливостями комп’ютерної програми для інвентаризації дерев у місті. Запропонований продукт має зручний інтерфейс для планшетів та смартфонів. Упродовж місяця програму протестуємо безкоштовно і лише після цього будемо вирішувати, чи корисний для нашого міста цей ІТ-продукт.

  • Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»
Діліться корисною інформацією з друзями: