У Рівному святкують Медовий Спас

Діліться корисною інформацією з друзями:

У православних храмах Рівного відбулися святкові богослужіння з нагоди Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Почалися освячення зілля, садових плодів та меду.

Сьогодні одне з трьох свят у році, коли виноситься для поклоніння святий Хрест. Православна Церква урочисто святкує Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього, а також вшановує пам’ять старозавітних семи мучеників Маккавеєвих, матері їх Соломонії та учителя Єлеазара, які зазнали мученицької смерті заради Істинного Бога за 150 років до Різдва Господа нашого Ісуса Христа.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Винесення чесних древ Хреста Господнього, на якому страждав Спаситель, нагадує про давню традицію, яка прийшла до нас багато століть тому із Константинополя, коли частину древа Хреста Господнього виносили з імператорського палацу для молитов і поклоніння народу, а також благословляли цією святинею дороги й вулиці для відвертання хвороб. 

Здавна Хрест є велика зброя для християн проти дії ворожої, велика сила і допомога. Тож нехай Господь силою чесного і животворчого Хреста допомагає всім у земному житті і приведе нас до життя вічного і блаженного. А допомагатиме нам у цьому наша тверда віра, яскравим прикладом якої є і подвиг святих мучеників Маккавеїв.

Ідучи сьогодні до храму на Божественну літургію та несучи для освячення квіти й зілля, мед і перші садові плоди, невтомно дякуймо Господу за всі Його благодіяння щодо нас. Просімо разом у Нього здоров’я, благословіння і миру для нашого народу. Зі святом, брати і сестри!

Джерело :ПЦУ,

Фото зі сторінки Василя Рудніцького у ФБ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram