У Рівному стартує осінній призов до армії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки повідомляє про початок чергового осіннього призову юнаків призовного віку на строкову військову службу з 01.10.2020 року до 31.12.2020 року.

Зокрема, з 3 вересня розпочинають функціонування медичні комісії.

Відтак, усі юнаки призовного віку (18-27 років), які не отримали особисто повістки для проходження медичного огляду на строкову військову службу, зі слів т.в.о військового комісара Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника В.Матвієнка, зобов’язані прибути у Рівненський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в десятиденний строк з дня початку призову. При собі необхідно мати приписне посвідчення.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Юнаки призовного віку, які ухиляються від призову, або не прибудуть в Рівненський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки у визначені терміни встановлений Законом України “Про військовий обов’язок та військову службу” стаття 15 п.8, будуть притягнені до адміністративної відповідальності. Призовники, які вступили до навчальних закладів для здобуття освіти, зобов’язані до 01.10.2020 року надати довідки про навчання та отримати відстрочку від призову.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram