fbpx

У Рівному собака, яка тиждень жила в квартирі з мертвим господарем знайшла нову сім’ю (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Понад дві тисячі перепостів у Фейсбуці про собачку Джулю. Ця вже не молода і лагідна руда красуня натерпілася горя за свій вік. Собачку, нині вже покійний господар, знайшов у Рівному в стерилізаційному центрі. Тваринка отримала шанс на гідне життя.

Однак близько місця тому померла дружина того чоловіка, а тиждень тому і він сам. Собака майже тиждень сиділа у зачиненій квартирі з бездиханним тілом господаря. Про це ми писали раніше. На сполох забили родичі чоловіка, який вже тривалий час не виходив на зв’язок. Вони приїхали до нього додому і стукали в двері – ніхто не відповідав, а з квартири чувся трупний запах….

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Рятувальники відчинили двері і там виявили мертвого чоловіка. Джуля, налякавшись гуркоту, з яким відкривалася квартира, сховалася у помешканні. Сусіди попросили поліцію пошукати. Згодом собачка вибігла і ніяк не могла напитися води через кількаденну спрагу. Люди її погодували і собачка два дні жила біля будинку.

«Ця собака плаче. Сліз немає, вона плаче душею. Я не знаю, як її звати, не знаю скільки їй років. Знаю, що вона втратила господаря. Кажуть, що він помер приблизно тиждень тому,  точної дати не знають. Його тіло знайшли вчора і весь цей час у квартирі з ним була собака. За тиждень вона, напевно, виплакала всі сльози над його бездиханним тілом. Нині собачка сидить біля будинку в якому жила. Дуже спокійна і лагідна, йде до рук. Звикла жити у квартирі. Можливо, знайдуться люди, які зможуть подарувати їй дім» , – ці рядки написала у Фейсбуці Ніла Вовчик.

Менше ніж за добу пост поширили понад дві тисячі користувачів.

Вчора увечері собачка зникла від під’їзду. Декілька мешканок будинку обходили все довкола до темної ночі з ліхтариками. Пошуки продовжили зранку. Згодом Джуля повернулася до будинку сама, її відразу нагодували і вже ні на мить не залишали, чекаючи на зоозахисників. Подальшою долею собачки займається зоозахисниця Інеса Шишкіна. Джуля має їхати до іншого міста, де на неї вже чекають і готові дати любов і ласку для згорьованої тварини.