fbpx

У Рівному шукають альтернативні джерела живлення для обєктів критичної інфраструктури

Діліться інформацією з друзями:

Рівненські комунальники, енергетики та рятувальники готуються до роботи в екстремальних умовах. Адже ворог щодня завдає ударів по енергетичних обєктах. Тож у Рівному вирішили знайти безпечні альтернативні джерела живлення. Про це у своєму вечірньому відеозверненні до громади розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

– Зокрема, плануємо забезпечити такими джерелами обєкти критичної інфраструктури і не тільки, – уточнив мер. – Найближчими днями плануємо в тестовому режимі відключати від енергоживлення деякі багатоквартирні будинки та підключати до них електрогенератори, які ми маємо. Поки що не буду оголошувати, де саме це буде. Маємо спільно: комунальники, енергетики та рятувальники, здобути досвід дій у складних ситуаціях. 

Крім того, міський голова закликав мешканців громади максимально скоротити споживання електроенергії, де це можливо: вимикати електроприлади, якими не користуєтеся. Так вдасться зменшити навантаження на енергосистему, яка постраждала від ракетних ударів ворога, аби фахівці швидше її відновили.  

Очільник міської влади також нагадав рівнянам про заходи безпеки. Він нагадав, що усі укриття, що знаходяться в навчальних закладах громади відчинені під час повітряних тривог. Тож містяни мають змогу схоатися там від небезпеки.

Мер нагадав про необхідність мати вдом запас питної та технічної води, їжі, “подбайте про теплий одяг, заряджені телефони та павербанки”, – наголосив посадовець.