fbpx
дрони від шакирзяна

У Рівному придбали ще 56 розвідувальних дронів для ЗСУ

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному придбали ще 56 розвідувальних дронів для ЗСУ. Підтримка та допомога Збройним силам України — пріоритет роботи влади рівненської міської територіальної громади.

Військовим підрозділам ЗСУ уже передано дрони з першої партії у 80 квадрокоптерів обладнаних системами нічного бачення. 4 січня відбувся аукціон з придбання ще 56 дронів DJI Mavic 3 Thermal з додатковими батареями до них.   

Секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян розповів, що це лише початок. У бюджеті на 2024 рік уже закладено 50 мільйонів гривень на придбання дронів для ЗСУ.

“Перші 80 квадрокоптерів уже передані військовим частинам. Левова їх частка уже в бойових підрозділах допомагає нашим захисникам виявляти й знищувати ворога. Нова партія дронів незабаром також вирушить на передову.Далі буде третя партія, четверта, п’ята і так до самої перемоги. На минулій сесії міської ради було прийнято програму. В її рамках ми плануємо у 2024 -2025 роках виділити на придбання дронів безпрецедентну суму в 500 мільйонів гривень. Розробляємо разом з військовими паралельно інші програми, які дозволять купувати необхідне ЗСУ обладнання і спорядження” – розповів Віктор Шакирзян.

26 грудня 2023 року Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради оголосив закупівлю «Квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal (або аналог) та додаткові акумулятори до них», в кількості 56 комплектів дронів та батарей, очікувана вартість якої становить 14 050 000 грн.

4 січня 2024 року в електронній системі Prozorro відбувся аукціон, у якому взяли участь 10 учасників. За результатами аукціону,  найбільш економічно вигідною тендерною пропозицією визнана остаточна пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім “Терра Груп” 11 499 990,00 грн.

Наразі, триває розгляд тендерної пропозиції, тож уже за кілька днів стане відомий остаточний переможець торгів, з яким укладуть угоду на постачання 56 дронів DJI Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них.

Читайте також: Квартиру у Києві отримав Герой з Рівненщини

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…