fbpx

У Рівному працюють над перейменуванням вулиць та встановлять меморіальні дошки полеглим Героям

Сьогодні, 11 липня, відбулося засідання комісії з питань перейменування міських об’єктів та вулиць Рівного.

Під час засідання було розглянуто ряд важливих питань. Так, підтримано рішення про встановлення Меморіальних дошок на навчальних закладах, де навчалися полеглі герої російсько-української війни.

Працює комісія

Зокрема, у ліцеї на числом 17 встановлять меморіальну дошку Дмитрук Такуну. В школі за числом 24 буде меморіальна дошка Петра Федчука. А в ліцеї за числом 1 вшановують пам’ять Єгора Мухи. Ці навчальні заклади вибрані не випадково, адже саме там навчалися захисники.

“Ми напрацюємо візуалізацію меморіальних дощок та погодимо їх розміщення з керівниками навчальних закладів, щоб це була цілісна концепція. Адже в школі чи ліцеї може бути кілька героїв, яких варто вшанувати” – зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Крім того, заслухали звернення щодо перейменування вулиць на честь полеглих Героїв. Це питання потребує більш детального вивчення. Адже є звернення щодо перейменування вулиць, яким не варто змінювати назви.

Також комісії розглянула питання облаштування скверу на перехресті вулиць Чорновола-Новака. За рішенням комісії буде проведено конкурс серед студентів НУВГП на кращу ідею тимчасового перетворення цього громадського простору. Над самим положенням та визначенням переможців буде працювати Управління містобудування та архітектури.

Рівненська міська рада

Читайте також: Ціна лайків — життя військових: Ганна Маляр про те, як завчасні дописи шкодять обороні держави