fbpx

У Рівному поремонтують дах у міській лікарні №2

Сьогодні на позачерговому засіданні Рівненського міськвиконкому внесли зміни до бюджету Рівненської міської територіальної громади на 2022 рік. Перерозподілили кошти за сферами та перевели капітальні видатки на поточні.

Зокрема, виділили кошти на ремонт покрівлі у міській лікарні за числом №2, ремонт теплового вузла та укриття терапевтичного корпусу ЦМЛ. А також на заміну вікон, ремонт входу та розробку ПКД ДЮСШ№2. Передбачили 27 мільйонів на закупівлю приладів автономного живлення. Ці генератори будуть на балансі наших комунальних підприємств. Їх будемо підключати за необхідності під час аварійних відключень. Немає потреби встановлювати їх стаціонарно, адже вони мають бути мобільними та бути в наявності, – пояснив міський голова Олександр Треяк. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Крім того, на засіданні внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 24.02.2022 року «Про виділення коштів із резервного фонду бюджету». Виділили додатково з резервного фонду 6 мільйонів гривень: 3 мільйон для Департаменту інфраструктури та благоустрою та ще три для Виконавчого комітету.

– Їх будемо використовувати в випадках надзвичайних ситуацій: для закупівлі паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту, тощо. А також доповнили додаток цього рішення в напрямках використання коштів резервного фонду на видатки, які спрямовані на попередження та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, – пояснив посадовець.

%d блогерам подобається це: