У Рівному підсумували акцію «Добро на Різдво»

Діліться корисною інформацією з друзями:

Одинадцять років поспіль у Рівненському Палаці дітей та молоді, з 19 грудня до 19 січня, здійснюються мрії дітей, яким особливо потрібна підтримка та віра в диво. Тут організовують благодійний марафон “Добро на Різдво”.

Традиційна благодійна акція «Добро на Різдво», спрямована на підтримку та здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та вразливих категорій, тяжкохворих, що потребують довготривалого лікування.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Цього разу учасниками Благодійної акції  «Добро на Різдво»

Софія Себестьянович, 6 років та Емма Члек, 5 років

Софійка змалечку позбавлена батьківської уваги, дівчинка виховується в багатодітній сім’ї рідної тітки-опікунки, де знайшла родинний затишок, любов та турботу. Софійка та її двоюрідна сестричка Емма стали рідними, разом навчаються у Центрі розвитку дитини «Бебі академія» Палацу дітей та молоді. Дівчатка мріяли про комфортні умови для навчання вдома, а саме письмові столики. МРІЯ ЗДІЙСНЕНА!

Гордій Нікітін, 6 років

Творчий та активний Гордій народився в Краматорську. У березні, разом з родиною, був вимушений покинути свій рідний дім та зараз проживає у Рівному. У хлопчика розлад аутичного спектру. На Різдво мріяв про планшет, щоб розвивати навички графічного дизайну, малювати своїх улюблених героїв Робопотягів. МРІЯ ЗДІЙСНЕНА!

Артем Копилов, 6 років

Артем народився у багатодітній родині. На жаль, через особливості здоров’я, не може повноцінно пізнавати світ, але це не заважає йому самостійно розвиватися, цікавитися та самостійно вивчати іноземні мови. Хлопчик мріяв про стіл для навчання. МРІЯ ЗДІЙСНЕНА!

Денис Горчаков, 4 роки 

Із початком повномасштабного вторгнення хлопчик разом із мамою покинув свій рідний Краматорськ та знайшов прихисток у Рівному. Через затримку мовленнєвого розвитку майже не розмовляє, але має потенціал на одужання. Мріє про велосипед. МРІЯ ЗДІЙСНЕНА!

Оргкомітетом благодійної акції було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги учню Школи спортивного танцю Артему Мірецькому.

Також всі учасники акції отримали фінансову допомогу та додаткові подарунки.