У Рівному переселенцям вручили продуктові сертифікати

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні 28 вересня у Рівному внутрішньо переміщені особи отримали першу партію продуктових сертифікатів у рамках благодійної акції, організованої Рівненською міською радою спільно з ПЦУ за підтримки міжнародних гуманітарних організацій.

Ваучери дають змогу купити продовольчі товари в одному із супермаркетів міста Рівного. Серед перших допомогу отримали пенсіонери, багатодітні родини, та люди з особливими потребами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– У цей непростий час війни маємо всіма силами допомагати тим, хто опинився в біді. Сьогодні спільно з духовенством Православної церкви України передали першу партію продуктових сертифікатів біженцям з зони бойових дій, які знайшли прихисток у нашому місті. Це вже не перший волонтерський благодійний проєкт, який ми спільно реалізуємо з Православною Церквою України. В перші дні війни ПЦУ спільно з волонтерами нашої місцевої громадської організації “Рівне Разом” доставляли товари першої необхідності в оточені окупантами міста, зокрема у Чернігів та інші, допомагали дітям і літнім людям. Все це, завдяки мужності священників і парафіян-волонтерів. І ось новий благодійний проект який реалізується завдяки українській церкві. Величезна подяка ПЦУ і окремо, архієпископу Рівненському та Острозькому Іларіону, який багато зусиль докладає для допомоги постраждалим від війни українцям, – зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Продуктовий сертифікат розрахований на суму півтори тисячі гривень. Обрати необхідні товари отримувач сертифікату зможе на власний розсуд.

«Ми вдячні нашій міській владі та волонтерам громадської організації «Рівне Разом», бо без них втілити задумане було б складно. Ми і надалі співпрацюватимемо, аби вимушено переміщені люди не відчували себе покинутими. Переконаний, що з Божою допомогою український народ переможе», – прокоментував Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

За один день сертифікати змогли отримати більше сотні сімей переселенців з різних постраждалих від окупантів українських міст. І це лише початок. Загалом же, ВПО отримають сертифікати на загальну суму більш як мільйон гривень.