Про подію, яка сталася на вулиці Івана Франка в обласному центрі, до поліції повідомили медики вчора, 10 вересня, близько 15-ї години.
Зі слів 37-річного батька, він переходив дорогу зі своєю шестирічною донькою, як двоє невідомих підлітків, хлопець та дівчина, на самокаті наїхали на малолітню та втекли із місця події.
У потерпілої медики діагностували забої підборіддя, живота та осаднення передпліччя. Після огляду її відпустили додому.
За фактом порушення чинних на транспорті правил слідчі Рівненського РУП розпочали досудове розслідування за статтею 291 КК України.
Поліцейські проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб, які рухалися самокатом і закликають їх добровільно з’явитися у Рівненське районне управління поліції самостійно.
Нагадаємо, користувачам такого виду транспорту потрібно дотримуватися правил дорожнього руху на рівні з велосипедистами.
Читайте також: Кращі фахівці США навчають рівненських медиків екстреної допомоги

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
