fbpx

У Рівному не стихають суперечки довкола міської музичної школи №1

Діліться інформацією з друзями:

Цього тижня з новою силою розгорнулися суперечки довкола питання ремонту приміщення міської музичної школи №1, що знаходиться в центрі Рівного (вул. 16-го липня). Нагадаємо, ремонтні роботи цього року не стартували, навчання перенесли в орендоване приміщення, що на вулиці Відінській. Батьки та педколектив і раніше були не задоволені таким станом справ. Тепер же з’явилися чутки про те, що старі приміщення школи збираються демонтувати для нового будівництва. Відповіла на ці інсинуації заступниця міського голови Марина КУЗЬМІЧОВА у себе на сторінці в соцмережі:

«Я вражена людською злобою, нездатністю аналізувати реальну ситуацію, вмінням поширювати плітки, фейки та міфи щодо першої дитячої музичної школи.

Купа фоток в мережі орендованого приміщення – все погано! Ганьба! Зрада! Дитячу музичну освіту знищують!

Люди, схаменіться!

Ремонт другого корпусу, навіть згідно проєкту, який школа захищає, – це 3 роки як мінімум (вся середина розбирається) і це 25 млн грн як мінімум (проєкт потребує коригування)

Весь цей час діти мають десь займатися. Дистанційне навчання за 3 роки вб’є музичну освіту. Іншого приміщення ми не знайшли. Ні школа, ні батьки, ні громадськість, ніхто ліпшого приміщення запропонувати нам не зміг. Треба потерпіти!

Земля.

  1. Земля, на якій стоїть школа передана у постійне користування дитячій музичній школі. Саме дитяча музична школа є балансоутримувачем приміщень всіх корпусів. Ніякі міфічні забудовники на неї не дивляться. Перший корпус захищений законом, адже є історичною спадщиною місцевого значення. Крім того є охорона зона навколо спадщини.

Другий корпус обліплений приватними будинками з усіх сторін. Тому ніяка висотка там з’явитися не може!

Для прикладу, подивіться на активні будівництва. Скільки потрібно будівельнику землі для висотки?!

  1. Землю і корпус відчужити від школи можна лише з подання директора школи після голосування за таке питання на раді школи. Потім лист з проханням мав би піти на управління, а ті в свою чергу мали б подати проєкт рішення на сесію.

Ви серйозно думаєте, що школа це робитиме?

Ремонтні роботи проєкту капремонту не відповідають поняттю капремонту. Архітектура надала нам висновок, що ці види робіт – це реконструкція. Тому проєкт в будь-якому випадку має приводитись у відповідність. Такі клопотання має подавати директор школи. Тому поки школа цього не зрозуміє, ми нікуди далі зрушитись не можемо. Адміністрації школи про цю невідповідність пояснював головний архітектор міста. Але вони не чують!

Як так сталось, що проєкт пройшов експертизу з такою невідповідністю?

Не знаю. Ставте ці питання попередникам та директору школи.

Крім того, це все схоже на політичне замовлення. Малоймовірно, що директор і його радники не розуміють у чому ж проблематика.

І мені бридко, що зброєю цього замовлення стали підбурені викладачі та батьки, а жертвою стають діти.

Схаменіться!

Отже:

  1. Лише від директора першої дитячої музичної школи і його радників сьогодні залежить доля цього питання.
  2. Саме від адміністрації дитячої музичної школи залежить, як довго діти вчитимуться в орендованому приміщенні!»