fbpx

У Рівному нагородили лауреата мистецької премії імені Георгія Косміаді

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні, 24 березня, в день народження відомого митця Георгія Косміаді, міський голова Рівного Олександр Третяк відзначив лауреата престижної премії імені Г.П.Косміаді в галузі образотворчого мистецтва.

Ним став художник-живописець, член Національної Спілки художників України Віктор Гвоздинський. 

Про це повідомляють у Рівненській міській раді.

Премію започаткували у 2012 році з метою збереження пам’яті видатного архітектора, художника та педагога. А ще, щоб заохотити сучасних митців до написання творів, які присвячені висвітленню найкращих здобутків сьогодення.

– Надзвичайно приємно вручати премію імені Георгія Косміаді нашому художнику Віктору Гвоздинському. Його роботи відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту, якісним та майстерним виконанням, – зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Додає, для міста важливо популяризувати новітнє українське мистецтво. Цьогоріч премія складає 18 тисяч гривень. 

– Вдячний за премію, нагрудний знак та диплом. Для мене це важлива в житті подія, оскільки премією імені видатного митця Георгія Косміаді нагороджують найкращих. Саме він заснував першу в Рівному художню школу. А його донька Надія внесла неоціненний вклад для нашого міста. Роботи свого батька, які так хотіли отримати у Берліні, Дрездені вона привезла в Рівне. У нас найбільша галерея його робіт. Я вважаю, це буде візитівкою нашого міста, – розповів лауреат міської мистецької премії імені Георгія Косміаді Віктор Гвоздинський.