У Рівному на благодійному аукціоні за один день зібрали понад 100 тисяч гривень

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Вчора, 24 листопада, в Рівному у  художній галереї Євро-Арт відбувся благодійний аукціон «Мистецтво, що рятує». Головною ціллю заходу було зібрати кошти на дороговартісне лікування рідних полеглих захисників України.

Під час аукціону, який відбувся за ініціативи секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна вдалося зібрати більше ста тисяч гривень. 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Зі слів Віктора Шакирзяна, така ідея виникла після чергової його зустрічі з родинами патріотів, які полягли, відстоюючи незалежність і соборність Української держави.  

Картини для аукціону написали самі ветерани війни на заняттях із арт-терапії, які вже чотири роки проводять волонтери для важкопоранених військовослужбовців у Клеванському госпіталі та Рівненському будинку ветеранів. Крім того, благородну ініціативу підтримали відомі українські художники – Гаяне Атаян, Наталія Герасименко, Олександр Бобришев, Анна Вітрук, Олександра Соботюк, Христина Шинкар та Ольга Теренчук, які представили на виставці свої роботи.

– У нас, в Рівному, є 37 сімей загиблих захисників України. Кожна з цих родин втратила на війні своїх синів, чоловіків, братів та залишилися сам на сам з численними проблемами. Саме тому ми, разом з нашою громадською організацією «Рівне Разом» і Будинком ветеранів, прийняли рішення провести цей захід і залучити до нього якомога більше рівнян, аби привернути уваги до проблем цих родин, – розповідає Віктор Шакирзян.

У перший день виставки, на яку завітало чимало знаних рівнян, бізнесменів, політиків та меценатів,  вдалося зібрати рекордну суму – понад 100 тисяч гривень. Ці кошти будуть адресно направлені двом родинам, члени яких у грудні чекають операція та хіміотерапія.

Організатори виставки-аукціону запрошують небайдужих рівнян долучитися до благодійної справи та придбати картину у галереї Євро-Арт (за адресою: проспект Миру, 4) в період з 24 листопада до 19 грудня. Пам’ятайте, що мистецтво рятує життя.

Ольга БОРИСЮК

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: