У Рівному майстер з Луганщини здобув професію взуттьовика

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Олександр Карпенко із м. Біловодськ Луганської області обрав навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ за професією «Взуттьовик з ремонту взуття».

Чоловік прагне організувати власну справу, відкрити приватну майстерню. У Біловодському районному центрі зайнятості безробітному порекомендували професійне навчання за індивідуальним планом і програмою. До слова, у Рівному заклад освіти для дорослих безробітних громадян надає освітні послуги за різними формами навчання – очною (денною), дистанційною, індивідуальною, дуальною або шляхом їх поєднання.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Слухач за 6 місяців навчання на базі закладу освіти опанував, зокрема, технологію ремонту взуття, професійне обладнання, конструювання взуття, креслення. Виробнича практика у майстерні рівненського приватного підприємця Володимира Алексеєвця дозволила майбутньому взуттьовику оволодіти специфікою роботи, навчитися комунікувати з клієнтами, застосовувати теоретичні знання у ремонтній справі. За словами куратора Антона Аніскіна, підприємець задоволений теоретичною та практичною підготовкою Олександра Карпенка, а клієнти майстерні – якісною роботою майстра. 

Володимир Алексеєвець додає, що практикант проявляв жвавий інтерес до роботи, вникав у суть технологічних операцій, виконував усі запропоновані роботи, відмінно орієнтувався у матеріалах та інструментах, які використовував.

Після закінчення 6-місячного навчання та успішно складеної державної кваліфікаційної атестації Олександр Карпенко планує відкрити власну майстерню з ремонту взуття у Біловодську. Наразі, уже робить перші кроки у професії в облаштованому під майстерню гаражі. Щиро бажаємо успіху та втілення мрії!

Діліться корисною інформацією з друзями: