У Рівному готують професійних покоївок

Діліться корисною інформацією з друзями:

Партнер Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, волинський Санаторій матері та дитини «Пролісок» постійно дбає про професійний рівень своїх кадрів. А відтак направляє на навчання до нас майбутніх робітників.

Ділиться заступник директора Руслана Бодренко, – Сьогодні за індивідуальною формою навчання (за направленням Ківерцівської районної філії Волинського ОЦЗ) професійну освіту здобувають 6 покоївок.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На базі навчально-виробничого комплексу у Рівному на вул. І.Підкови жінки опановують теоретичний курс та знайомляться із професійними обов’язками. Педагоги Ольга Гонта та Інна Лугова впродовж тижня працювали із групою. Слухачки проявили велику зацікавленість та наснагу до навчання. Динамічні цікаві заняття супроводжуються всебічною підготовкою, здобуттям необхідних комунікаційних якостей та першими самостійними кроками. У сучасних навчальних готельних номерах відбулося знайомство із головними обов’язками покоївки.

«Тут є все необхідне для роботи, – зауважує Інна Петрівна. — Візок покоївки повністю укомплектований за останніми стандартами, система прибирання підлоги з руків’ям, в поміч робітницям – робот – пилосмок, миючі насадки різного типу, тримачі для миття вікон».

Заняття слухачів проводилися в аудиторії, на рецепції та у навчальному готелі. За словами педагогів, група особливо цікавилася предметом «Будівлі і обладнання туристичних комплексів».

Професійно створювати і підтримувати затишок і комфорт, дарувати відчуття свіжості, слідкувати за бездоганним порядком та завжди бути напоготові – ось критерії кваліфікованих покоївок. За 3 місяці, після виробничого навчання та виробничої практики, які слухачі проходитимуть вже на своїх потенційних робочих місцях у «Проліску», відбудеться державна кваліфікаційна атестація з підтвердження 2-го кваліфікаційного розряду.

Якщо Вас зацікавила професія «Покоївка», – телефонуйте: 68 37 95, 68 33 49 або приходьте: м. Рівне, вул. Пирогова,8. Працюємо цілий рік без канікул!