У Рівному директор коледжу не віддає атестат студентки, яка виїхала закордон

Діліться корисною інформацією з друзями:

У соціальній мережі рівняка поскаржилася на дії керівника одного із навчальних закладів, який відмовляється віддати атестат її доньки, яка після початку повномаштабного військового вторгнення росії в Україну виїхала закордон. Дівчині цей документ потрібен, аби продовжити там навчання.

 Поки батько дівчини пішов з цього приводу до поліції мати розповіла цю історію на загал у Фейсбуці.

“Прошу поради! А також хочу застерегти людей які мають у планах зв’язатися з Рівненським кооперативним коледжем. Який доречі заявляє що він і правовий та чомусь керівник не знає законів і порушує права своїх учнів. Моя донька навчалася до війни у цьому навчальному закладі. Після 24 числа переїхала до Польщі і навчається тут. Для того аби тут їй повноцінно навчатися треба її атестат зі школи який утримується у коледжі. Батько дитини звертався аби йому віддали цей документ але директор відмовив”, — написала Inna King.

Зі слів жінки відмову у навчальному закладі аргументували тим, що тільки сама студентка може його забрати. Доньці рівнянки шістнадцять років.

“В поліції батьку повідомили що дії директора не законні і він може написати заяву на директора. Але як швидко вдасться забрати документ не відомо. Дитина у розпачі. Я у шоці від того що по факту ніяк не можливо добитися законних дій від людини, яка керує економік-правовим коледжем. Може хтось порадити як усе ж таки забрати шкільного атестата з цієї установи?”, — пише рівнянка.