fbpx
У Рівному дозволили продавати насіння та корм для тварин

У Рівному дозволили продавати насіння та корм для тварин (ВІДЕО)

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному дозволили продавати насіння і корми для тварин. Таке рішення міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла за рекомендацією уряду. Про це розповів редакції «7 днів» міський голова Рівного Володимир Хомко:

– Засідання комісії ТЕБ та НС відбулося за дорученням Президента України і Прем’єр міністра, яке вони дали після вчорашньої селекторної наради. Отож, очевидно, ми зреагували на те, що прийняв Кабінет міністрів. Ну, наприклад, ми дозволили працювати насіннєвим магазинам. Мені здається, що це абсолютно правильне рішення, бо ситуація набуває критичного характеру. Адже, по-перше, у магазини завезли дуже багато насіння і різного садивного матеріалу. Якщо все це не реалізувати, то підприємці зазнають колосальних збитків. А по-друге, якщо не посадити, то не буде що збирати. Тому, вважаю, це абсолютно правильне рішення, яке ми підтримали.

Також відтепер можна продавати корми для тварин, працювати ветеринарним аптекам і клінікам. Ми, до речі, з цього приводу ще раніше прийняли по цьому питанню позитивне рішення, уряд підтвердив, що воно правильне.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»