fbpx

У Рівному до занять з каністерапії залучили дітей переселенців

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося читання з неймовірними тваринами – пуделем Кендіс та золотистим ретривером Донером. Серед відвідувачів, які познайомилися з собаками були і діти з числа внутрішньо переміщених осіб.

Спілкування з собаками позитивно впливає на людину у момент кризового стану, заспокоює та розслабляє. При цьому знижується почуття самотності та поліпшується процес соціалізації. Тварина може надати допомогу людині, нормалізувати стресову ситуацію, в яку та потрапила. Зараз, у час війни, діти мають таку потребу.

– Ігри та тактильна взаємодія з собаками вчить і допомагає дітям перетнути свої бар’єри, відкритися світу. Адже в такому зціленні є щось просте й давно забуте: собака як ніхто інший вміє дві речі – дарувати любов і мовчати. А це іноді відіграє ключову роль, – відзначила директор закладу Світлана Патрикей.

Каністерапія – новий та ефективний вид терапії для діток за допомогою спеціально навчених собак. Ця терапія є найефективнішим методом для дітей, які народилися із певними особливостями психофізичного розвитку: із синдромом Дауна, із ДЦП або розладами аутичного спектру.

Джерело: пресслужба Рівненської обласної ради