У Рівному для військових безоплатно передали конфіскований літак

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
21 січня на території ОКП “Міжнародний аеропорт Рівне” відбулася передача конфіскованого літака АН-2 для військової частини А-1688, що знаходиться у м. Миколаїв.
Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко офіційно вручив документи про безоплатну передачу літака представникам військової частини.
“Мені приємно, що ми хоч у якийсь спосіб можемо допомогти військовим. Усе, що наразі нам вдається робити щодня — все це завдяки нашим воїнам, які мужньо стоять на захисті України. Цей літак має цікаву історію, його використовували контрабандисти у незаконних цілях. Нині прийшов його час попрацювати на державу та її Збройні Сили», – зауважив Андрій Гайченко.
Нагадаємо, повітряне судно АН-2 з 2018 року знаходиться на території ОКП “Міжнародний аеропорт Рівне”. Транспорт конфіскований 2016 року за здійснення вильоту з України та вльоту в Україну без відповідного дозволу організованою групою та організація незаконного переміщення тютюнових виробів до Республіки Польща.
Рівненським районним відділом ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) було проведено опис майна. Літак тричі намагалися продати через електронні торги, проте охочих придбати майно не виявилося. Відтак, у грудні минулого року комісією було прийнято рішення про безоплатну передачу повітряного судна для військової частини А-1688, єдиної в ЗС України, що експлуатує літаки такого типуПеред тим, як літак потрапить у Миколаїв його планується відремонтувати на Вінницькому авіаційному заводі.
Діліться корисною інформацією з друзями: